8255(021)

تماس با متخصصین ما

Previous slide
Next slide

مشخصات دستگاه شما

نوعمحصول :تلویزیون سام
تعویض تلویزیون به مدت 6 ماه از تاریخ نصب
مدت گارانتی: 24 ماه
تولید کننده: شرکت سام الکترونیک
تحت ضمانت سام سرویس

نصب دستگاه

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی عملکرد صحیح لوازم صوتی و تصویری ، نصب اصولی آن می باشد. تکنسین های مجرب و کارآزموده سام سرویس بر اساس روش استاندارد، نصب و راه اندازی را در سریع ترین زمان ممکن انجام و نحوه کارکرد دستگاه را به شما آموزش می دهند.

الزامات نصب :

مشتری گرامی،جهت نصب استاندارد دستگاه لازمست نکات زیر رعایت گردد :

 آنتن با سیگنال دهی مناسب در محل نصب در نظر گرفته شده باشد.
 محل نصب دستگاه نباید در مجاورت دستگاههای گرمایشی و سرمایشی(پنل کولرهای اسپیلت) و یا تابش مستقیم نور خورشید باشد.
 توصیه می شودپریز برق متصل به ارت ساختمان، در فاصله حدود 1 الی 1.5 متری از دستگاه وجود داشته باشد و در صورت وجود نوسان در برق ساختمان می بایست از محافظ برق استانداد استفاده شود.
 در صورت تمایل به نصب دیواری تلویزیون، در زمان درخواست خدمات اعلام شود.
 جهت نصب دیواری تلویزیون حتما از براکت استاندارد و متناسب با سایز دستگاه استفاده شود.
 نصب این دستگاه بر روی میز رایگان بوده و لازم است توسط تکنسین متخصص شرکت انجام پذیرد.
 لطفا درخواست نصب خود را ثبت نمایید:

تعمیر

ثبت درخواست تعمیر :

شرکت سام سرویس با بهره مندی از گسترده ترین شبکه سراسری خدمات در کشور در کوتاهترین زمان، خدمات استاندارد خود را ارائه می نماید. در صورت مشاهده موارد ذیل، لطفا درخواست خدمات خود را ثبت نمایید:

 دستگاه روشن نمی شود ( قبل از درخواست خدمات، برق ورودی کنترل گردد. )
 در صورت استشمام بوی سوختگی از دستگاه ( حتما دستگاه از برق جدا شود. )
 تلویزیون تصویر ندارد ( ابتدا با مراجعه به منوی پشتیبانی قسمت اطلاعات سیگنال، از کیفیت سیگنال آنتن ورودی اطمینان حاصل فرمایید.)
 تلویزیون از ریموت کنترل فرمان نمی گیرد ( قبل از درخواست خدمات باتری ریموت کنترل چک شود.)
 پورتهای ورودی دستگاه کار نمی کند ( ابتدا از سلامت دستگاههای جانبی متصل به تلویزیون و کابلهای ارتباطی اطمینان حاصل فرمایید و در صورت رفع نشدن ایراد درخواست خدمات صورت پذیرد.)

125 0
تعداد کاربر

توصیه های کاربردی

1.لطفا دفترچه تلویزیون را مطالعه فرمایید. 2.برای تمیز کردن دستگاه از یک دستمال مرطوب استفاده کنید و از اسپری هرگونه مواد پاک کندده خودداری کنید 3.هنگام تمیز کردن نیروی زیادی به صفحه نمایش وارد نکنید 4.جهت اتصال دستگاه های جانبی از کابل های ارتباطی استاندارد استفاده کنید
5.جا به جایی دستگاه های بزرگتر از 55 اینچ حتما به صورت 2 نفره انجام شود و از فشار مستقیم دست بر روی صفحه نمایش جدا خودداری فرمایید 6.در صورت عدم تماشای تلویزیون در مدت زمان طولانی توصیه میشود برق ورودی دستگاه را قطع کنید 7. توصیه میشود جهت اتصال ایمن فلش یا هارد اکسترنال و لوازم جانبی ابتدا برق ورودی دستگاه را قطع و اتصالات را چک نمایید
8. در تلویزیون های هوشمند جهت بروزرسانی دستگاه از منوی پشتیبانی گزینه بروزرسانی را انتخاب کنید 9.توصیه میشود جهت کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر مفید تلویزیون روشنایی تصویر را در حالت استاندارد قرار دهید 10.ابعاد تلویزیون را متناسب با فضای  مورد استفاده قرار دهید

را های ارتباطی با ما

021-8255

info@samservice.ir

samservice.ir