بررسی اجمالی

برخورداری از ویژگی هایی مانند کیلومتر کاملا دیجیتال و چراغ های تمام ال ای دی به تهاجمی بودن آن می افزاید. همچنین دارای یک سیستم ترمز هیدرولیک است که با دیسک در دو چرخ استفاده می شود ، طراحی چراغ‌های درخشان که در قسمت جلو نصب شده است، در حالی که چراغ عقب آن الگوی ابروی شیطان‌ مانندی دارد که مدت‌هاست مورد بحث طرفداران بوده است. یکی دیگر از عملکردهایی که به صورت مدرن طراحی شده است، کیلومتر است، تکنولوژی LED FULL DIGITAL، طراحی شده به صورت رنگارنگ، صفحه نمایش شفاف با داده های مختلف مانند دور موتور (rpm)، سرعت سنج، گیج، مسافت پیموده شده، گیج سوخت، دماسنج موتور و نشانگر موقعیت دنده و غیره،فناوری لمسی، استفاده از آن را بسیار آسان می کند، درست مانند صفحه نمایش گوشی هوشمند شما.

 

مشخصات

حجم موتور :

198 سی سی

نوع انجین :

تک سیلندر، 4 زمانه

حداکثر قدرت :

13.4 کیلو وات در 8250 دور بر دقیقه

حداکثر گشتاور :

13.90 نیوتن متر در 7500 دور بر دقیقه

خنک کننده :

آب خنک

جعبه دنده :

5 زمانه

سوخت رسانی :

انژکتور

تعلیق جلو :

تلسکوپی

تعلیق عقب :

لول

چرخ جلو :

17×80 – 100

چرخ عقب :

17×70 – 130

ترمز جلو :

دیسکی

ترمز عقب :

دیسکی

استارت :

استارتی

حجم باک :

12 لیتر

وزن :

152.2كيلوگرم

طول :

 2038 ميليمتر

عرض :

 745 ميليمتر

ارتفاع :

 1153ميليمتر

امکانات

تکنولوژی LED FULL DIGITAL، طراحی شده به صورت رنگارنگ، صفحه نمایش شفاف با داده های مختلف مانند دور موتور (rpm)، سرعت سنج، گیج، مسافت پیموده شده، گیج سوخت، دماسنج موتور و نشانگر موقعیت دنده و غیره.

 

کیلومتر GP200

GP200 دارای کمک فنر تلسکوپی وارونه جلو و دوشاخه های تک شوک YSS با قابلیت تنظیم پیش بار هفت مرحله ای در عقب است که ترک نشینی را بسیار بهتر میکند و حتی در زمین های ناهموار سواری نرم و پایداری را برای شما به ارمغان می آورد. البته در مقایسه با کمک فنر معمولی.

 

طراحی چراغ‌های درخشان که در قسمت جلو نصب شده است جلوه زیبا و قدرتمندی را به موتور GP200 بخشیده است.

 

چراغ جلوGP200

این موتور در حالی که چراغ عقب آن الگوی ابروی شیطان‌ مانندی دارد که مدت‌هاست مورد بحث طرفداران بوده است که بسیار مدرن و زیباست که توجه همه را به خود جلب می کند

 

چراغ عقب GP200