GP200

همراه جهان GP200

برخورداری از ویژگی هایی مانند کیلومتر کاملا دیجیتال و چراغ های تمام ال ای دی به تهاجمی بودن آن می افزاید. همچنین دارای یک سیستم ترمز هیدرولیک است که با دیسک در دو چرخ استفاده می شود ، طراحی چراغ‌های درخشان که در قسمت جلو نصب شده است، در حالی که چراغ عقب آن الگوی ابروی شیطان‌ مانندی دارد که مدت‌هاست مورد بحث طرفداران بوده است. یکی دیگر از عملکردهایی که به صورت مدرن طراحی شده است، کیلومتر است، تکنولوژی LED FULL DIGITAL، طراحی شده به صورت رنگارنگ، صفحه نمایش شفاف با داده های مختلف مانند دور موتور (rpm)، سرعت سنج، گیج، مسافت پیموده شده، گیج سوخت، دماسنج موتور و نشانگر موقعیت دنده و غیره،فناوری لمسی، استفاده از آن را بسیار آسان می کند، درست مانند صفحه نمایش گوشی هوشمند شما.

همراه جهان GP200
امکانات
کیلومتر GP200

کیلومتر دیجیتال و مدرن

تکنولوژی LED FULL DIGITAL، طراحی شده به صورت رنگارنگ، صفحه نمایش شفاف با داده های مختلف مانند دور موتور (rpm)، سرعت سنج، گیج، مسافت پیموده شده، گیج سوخت، دماسنج موتور و نشانگر موقعیت دنده و غیره.

سیستم تعلیق

GP200 دارای کمک فنر تلسکوپی وارونه جلو و دوشاخه های تک شوک YSS با قابلیت تنظیم پیش بار هفت مرحله ای در عقب است که ترک نشینی را بسیار بهتر میکند و حتی در زمین های ناهموار سواری نرم و پایداری را برای شما به ارمغان می آورد. البته در مقایسه با کمک فنر معمولی.

چراغ جلوGP200

چراغ جلو

 طراحی چراغ‌های درخشان که در قسمت جلو نصب شده است جلوه زیبا و قدرتمندی را به موتور GP200 بخشیده است

چراغ عقب

 این موتور در حالی که چراغ عقب آن الگوی ابروی شیطان‌ مانندی دارد که مدت‌هاست مورد بحث طرفداران بوده است که بسیار مدرن و زیباست که توجه همه را به خود جلب می کند

چراغ عقب GP200
مشخصات
حجم موتور198سی سی
نوع انجین تک سیلندر، 4 زمانه
حداکثر قدرت13.4 کیلو وات در 8250 دور بر دقیقه
حداکثر گشتاور13.90 نیوتن متر در 7500 دور بر دقیقه
خنک کنندهآب خنک
جعبه دنده5 زمانه
سوخت رسانیانژکتور
تعلیق جلوتلسکوپی
تعلیق عقبلول
چرخ جلو17×80 – 100
چرخ عقب17×70 – 130
ترمز جلودیسکی
ترمز عقبدیسکی
استارتاستارتی
حجم باک12 لیتر
وزن152.2كيلوگرم
طول 2038 ميليمتر
عرض 745 ميليمتر
ارتفاع 1153ميليمتر